IBM

IBM Storage ile Sürdürün ve Büyüyün

Good for You, Good for the Planet
Akil Mazumder / Pexels / yesil-bitki-tutan-kisi-1072824

Flash4Good ile çevre desteğine var mısınız?

Flash4Good, Sizin İçin İyi, Gezegen İçin İyi

Çevre bilincine sahip kuruluşların uzun vadeli başarı için kurulduğu açıktır. Bu nedenle IBM, sürdürülebilirliği IBM Storage portföyünün temel bir yönü olarak benimsemek için EMEA’daki Çözüm Ortaklarından oluşan ekosistemimizle aktif olarak etkileşime giriyor.

4Ç 2022’de özel bir EMEA girişimi olarak IBM, IBM Çözüm Ortakları tarafından satılan her IBM FlashSystem dizisi için 100 ağaç dikecek.

IBM 19.050 ağaç dikti ve saymaya devam ediyor!

IBM Storage, müşterilerin endüstri lideri danışmanlık ve teknoloji yetenekleriyle veriye dayalı inovasyon yoluyla sürdürülebilir bir şekilde enerji tasarrufu yapmasına ve güvence altına almasına ve yenilenebilir enerji kaynaklarına geçmesine yardımcı olur. En yeni ve en iyi IBM FlashSystem çözümlerinin, işletmelerin sürdürülebilir bir şekilde büyümelerine yardımcı olmak için depolama yatırımlarından daha fazlasını elde etmelerine ve veri karbon ayak izlerini azaltmalarına nasıl yardımcı olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Flash4Good girişiminin bir parçası olarak IBM, IBM Storage Portfolio aracılığıyla çevresel ve sosyal nedenlere yardımcı olmaya çalışıyor. Bu EMEA Sustain and Grow teşvikinin yanı sıra IBM, tüm ülkelerde aşılar, teşhisler ve tedaviler dahil olmak üzere yeni COVID-19 araçlarına adil erişimi hızlandırmaya yardımcı olmak için COVID-19 yardım fonları gibi önemli nedenleri desteklemiştir.

Bir IBM Çözüm Ortağıysanız, #IBMFlash4Good girişimine desteğinizi göstermek üzere iletişimlerinize ekleyeceğiniz ek kaynakları, sosyal kutucukları ve e-posta başlıklarını keşfetmek için burayı tıklayın.

  • IBM Storage – Tasarıma Göre Sürdürülebilirlik %87
  • IBM Tape %42 ile daha az CO2 emisyonu
  • IBM Spectrum Virtualize ile %83 daha yüksek maliyet verimliliği CEO’ların yüzdesi, sürdürülebilirlik yatırımlarının önümüzdeki 5 yıl içinde daha iyi iş sonuçları üretmesini bekliyor
  • %94 IBM FlashSystem ile daha az enerji tüketimi

Neden şimdi?

Çevresel sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu artık sadece kurumsal bir sosyal sorumluluk değil; bir iş zorunluluğu ve dolayısıyla teknoloji kararlarının önemli bir parçası haline geliyor. Bu girişimde IBM’e bir IBM Çözüm Ortağı olarak katılmak istiyorsanız, lütfen IBM Storage çözümlerinin tasarım açısından nasıl sürdürülebilir olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için;

Blog yazısı için BURAYA

Whitepater için BURAYA

Ürünlerin karbon raporları için Flashsystem 5200 / Flashsystem 7300 / Flashsystem 9500

“IBM Storage ile Sürdür ve Büyüt” girişimine katılın

İş Ortağı kaynaklarını ve indirilebilir sosyal kutucukları keşfedin

Haberi yayın – sizin için iyi, gezegen için iyi

IBM Storage Digital Platform’dan yararlanın

Flash4Good ile her zaman odağınız çevre olsun.

Diğer IBM yazılarım için BURAYA tıklayınız.

Bir yanıt yazın