Diabolikss Podcastcilik
Podcast

Diabolikss Podcastcilik 2. Sezon

Diabolikss Podcastcilik
Diabolikss Podcastcilik 2. Sezon

Diabolikss Podcastcilik olarak bu yazıya başlayayım hemen. Bazılarınızın bildiği üzere blog yazmanın yanı sıra birde birde hem podcast ortamlarına podcast olarak hemde Youtube’a video gönderiyorum. Tabi yazılar ile podcastler bir birleri ile aynı şeyler değiller. Benim için 3 farklı uğraş olarak hayatımda yer etmekte bu durum.

Bu podcast içerisinde sizlere 2021 yılı içinde yayınlamış olduğum podcast’imde nelerden bahsettiğimin kısa bir özetini yaptıktan sonra, yeni yılda sizleri ve beni neyin beklediğinden bahsettim.

Geçen yıl ki konu başlıklarım;

Mesela bu podcast içinde ( Yeni olan için BURAYA ) 2022 ile ilgili hedeflerimi sizlerle paylaştım;

 • Yeni yıl hedefleri
  • Yılda 12 kitap oku ( En az )
  • Arya ile Scretch çalışıp programlama üzerine sohbet
  • Yıl sonuna 70-75 kilo civarlarında ol
  • Sağlık için günde 1.5 lt su iç
  • Haftalık 1 blog yazısı
  • 15’günde bir podcast
  • İngilizcemi geliştirmek hem iş hemde evde kızım ile konuşmak ve onun 7 yaşından bu işi çözmesini sağlamak

Eğer çok özel değilse sizlerde lütfen, burada yorumlarda olabilir, youtube yorumlarda olabilir fark etmez benimle hedeflerinizi paylaşır mısınız?

Belki de hedeflere ulaşmak için bir birimize yardımcı olabiliriz değil mi?

Diabolikss Podcastcilik 2. Sezon Başlıyor

Her yılı bir sezon olarak düşünüyorum açıkcası ama bu yıl sadece bilişim olmayacak konu, tabi ki yine konular bilişim çevresinde gidecek ama konuklarım ile beraber biraz daha konu çeşitliliğini sağlamış olacağım diye düşünüyorum.

Mesela Bitcoin, Altcoin, NFT, gibi çok popüler konulara gireceğimiz gibi, sosyal konularda da olacağız mesela filmler ile ve kitaplar ile ilgili bir şeyler olabilir. Ayrıca belki bir kaç kişisel gelişim konu başlığı ile de kafanızı karıştırmaya çalışacağım.

Diabolikss Podcastcilik Nereden Dinlenilebilir?

Spotify

Google Podcasts

Anchor

RadioPublic

Breaker

YouTube

Beni desteklemek için lütfen Youtube kanalımı takip etmeyi unutmazsanız sevinirim, bu arada videolar için hala bir gün belirleyemedim, mümkünse youtube üzerinde zil’i de açarsanız süper olur, böylelikle video gelir gelmez haberiniz olur.

Diğer podcast yazılarım için buraya lütfen

Bir yanıt yazın