Kişisel, Podcast

Patreon ile Destekcim Olmak İster misin?

Dünyanın en iyi patronu

Selamlar Patron, bildiğin veya takip edersen bileceğin üzere, ben bilişim dünyası ve çevresinde olan konular ile ilgili olarak yazılar ve podcastler hazırlıyorum.

Bu işi çok severek yapıyorum. Hayatımın ilerleyen zamanlarında kazancımı, yapacağım konuşmalar ile kazanmak istiyorum ve bu podcast ve blog yazılarım benim gelişimim ve sizlerinde bu gelişimden yararlanması adına önemli bir basamak. Instagram ve diğer sosyal mecralarda Influencerlar, aslında aynı işi yapıyor ama daha görünür oldukları için ciddi kazançlar sağlayabiliryorlar. Tabi ülkemizde her bir halt kapalı olduğu için, yurt dışı siteler ile çalışıp bir kazanç elde etmek neredeyse imkansız.

Benim takipçi seviyemde blog ve podcastler için bu reklam alma konusu neredeyse imkansız ve aslında, reklam talebi gelirse bile hemen atlar mıyım bilmiyorum?!? Çünkü inanmadığınız ve sıkıntılı bir ürünü tanıtmak ne kadar mantıklı pek bilemedim açıkcası.

Podcast, blog derken tabi ki de yıllardır çok ciddi paralar harcadım ve harcamaya da devam edeceğim, Patreon’u bir nevi şöyle düşünüyorum.

Yazdığım herhangi bir yazıyı veya podcast’i sizinle dışarıda kahve içerken beraber konuşmuşuz gibi düşünün ve siz o gün kahveleri ısmarlamak istediniz. 🙂

Eğer bana destek olmak istersen beni çok mutlu edersin. Kazancımı yine, sizlere hazırlayacağım çalışmalar üzerinde harcayacağım ve belki ileri zamanlarda bir kitap yazarım ve onun harcamaları için de bu desteğinizi kullanabilirim.

Destek olma ve Patron olma fikri hoşuna gitti ise eğer aşağıda göreceğiniz butonu kullanabilirsin.

Become a Patron!

Tabi destek oldum, ayrıca artık Patron’um ben diye düşünmek istersen, patronluk yapabileceğin kategorileri aşağıda bulabilirsin.

İlk patron için tabi ki de bir şeyler düşüneceğiz 🙂

Eğer sizler benim gibi içerik üretiyorsanız, Patreon kullanarak desteklenmeyi sağlayabilirsiniz.

Davet linkim Diabolikss Podcastcilik , linki ile Patreon’a ulaşabilir ve bir sayfa oluşturabilirsiniz. Eğer oluşturursanız beni de haberdar etmeyi unutmayın.

Podcastlerime erişmek için lütfen BURAYA tıklayınız.

Görüşmek dileği ile.

Bir yanıt yazın