Storage All-Star
Storage

IBM Storage All-Star

Storage All-Star oturumlarımız ile bahara başlıyoruz sevgili okuyucularımız. Çok değerli katılımcılar ile yeni bir seri karşınızda olacak bu yıl.

Veri koruma modernizasyonu ve Siber Esnekliğin çoğu kuruluş için en önemli 5 BT önceliği arasında olduğunu biliyor muydunuz?

Sizi IBM Storage portföyümüzün büyük veya küçük tüm kuruluşların sürekli değişen veri koruma ve siber esneklik gereksinimlerini karşılamaya nasıl yardımcı olabileceğine dair bir yolculuğa çıkaracağımız bu web seminerinde bize katılın lütfen. Çözümlerimizin, işletmelerin SLA’larını karşılamasına yardımcı olurken, verileri insan hatalarından, doğal afetlerden veya siber olaylardan korumaya nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz.

Storage All-Star Konuşmacıları

Charbel Antonios
Charbel Antonios
Storage Brand Leader – MEA Region at IBM

Charbel Antonios, verilerinden daha hızlı ve daha iyi içgörüler elde etmelerine yardımcı olmak için yöneticiler ve Teknoloji uzmanlarıyla iş ortaklığı yapan Orta Doğu ve Afrika için IBM Depolama Marka Lideridir. Charbel, Sektörler genelinde Yapay Zeka ve Hibrit Bulut teknolojisi ve platformlarından yararlanarak dijital dönüşümde ilerlemeler kaydetmeye devam ederken, Güney Afrika Bölgesi’ne özel olarak odaklanarak 2013’ten beri IBM’de çalışıyor. Çekirdekte bir teknoloji uzmanıdır ve kesinti için tasarım yapmak ve kurumsal organizasyonlara rekabet avantajı elde etme konusunda katkıda bulunmak için teknoloji inovasyonundan yararlanmaya inanmaktadır.

Steve Kenniston
Steve Kenniston
The Storage Alchemist

Steve, diğer adıyla Storage Alchemist, 20 yılı aşkın süredir depolama endüstrisi uzmanıdır. Birden fazla depolama konusunu kapsayan ancak veri esnekliğine odaklanan analist firması Enterprise Storage Group’ta damgasını vurdu. Son on yıl boyunca Steve, yeni kurulan şirketlere ve aynı zamanda Fortune 50 şirketlerine pazarlama, strateji ve iş geliştirme alanlarında yüksek enerji ve yüksek etki sağlamıştır. Steve Connected Corporation, Avamar ve Storwize gibi şirketlere sırasıyla Iron Mountain, EMC ve IBM satın almalarında yardımcı oldu. IBM’deki mevcut görevinde, IBM Spectrum Storage Software portföyü için Pazar Geliştirme Yöneticisi ve Evangelisttir. Steve, profesyonel bir podcaster ve blog yazarıdır (www.thestoragealchemist.com) ve aynı zamanda ünlü bir endüstri konuşmacısıdır.

Alpay Ozer
Alpay Özer
Systems Storage Sales Manager at IBM

Alpay, 1994 yılında Elektrik Mühendisliğinden mezun oldu. Mezun olduktan sonra 5 yıl elektrik mühendisliği firmalarında çalıştı ve resmi olarak BT kariyerine 1999 yılında Teknik Servis Müdürü olarak başladı. Çeşitli Sistem Entegratörü şirketlerinde dokuz yıl çalıştıktan sonra, 2008’de Kıdemli Teknik Danışman olarak EMC’ye katıldı ve ardından Ağustos 2010’da IBM’e katıldı. IBM’de Depolama Satış Uzmanı olarak başladı ve Temmuz 2011’de Türkiye Depolama Satış Müdürü olarak atandı. 2014 yılının başında CEE Depolama Teknik Satış Müdürü olarak atandı ve Nisan 2016’ya kadar taşıdı. Daha sonra Türkiye Sunucu Satış Müdürü olarak atandı ve daha sonra Türkiye Depolama Satış Müdürü olarak önceki görevine geri döndü. 2017. 2021 yılı başında Alpay, MEA’nın Depolama Teknik Satış Lideri olarak atandı.

Christian Burns
Helping clients modernize their data protection strategie at IBM

Christian Burns, IBM’de Veri Esnekliği için Dünya Savaşı Teknik Satış Lideridir. Christian, satış mühendisliği, kurumsal depolama ve veri koruma, çözüm tasarımı, yazılım geliştirme ve ürün yönetimi alanlarında 20 yılı aşkın endüstri deneyimine sahiptir. Rutgers College’dan Fizik ve Bilgisayar Bilimleri alanında lisans derecesine sahiptir.

Bir yanıt yazın