Inovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi 2020
Kişisel Gelişim

İnovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi 2020

Merhaba blog okuyucusu, size bu yazımda Inovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi 2020 etkinliğinden bahsedeceğim.

Fakat başlamadan önce biraz kelimelerin anlamlarına bakıp içlerini mi doldursak?

İnovasyon : Yenileşim

Kurumiçi Girişimcilik : inovatif fikirlerin kurumsal şirketlerde çalışanlar tarafından hayata geçirilmesidir.

Beni bilen bilir, girişim, girişmek, fikirlerin ağzını burnunu kırmak gibi düşünceler içisinde sürekli bir hareket içerisindeyim diyebilirim. Hatta hatta ufak bir fuck up ( daha iyi anlaşılması için) deneyimim bile var ama bir girişimci bence hiç vazgeçmemek gerekiyor diye düşünüyorum.

via GIPHY

Ben çok klasik hatalar yaptım sevgili blog okuyucusu, mesela klasik bir hata olarak bende ilk olarak tükkanın mobilyalarını düşündüm ve gereksiz bir harcama içerisine girdim. Özellikle en başlarda ekonominizi ciddi bir şekilde kontrol altında tutmanız gerekiyor diye düşünüyorum.

Münakaşada zafer mağlup olanındır. Yenilmek zenginleşmektir.

Cemil Meriç ( BU ülke )

Girişiminiz veya hayatınızın herhangi bir anında yenilebilir, iş batıra bilir veya daha kötüleri başınıza gelebilir. Hayat olduğu sürece, öğrenilmiş dersler defterinize bunları not almayı unutmayın. Benim kabarık bir not defterim var.

Peki girişim sizce hep sıfır noktasında mı yapılır ?

Tabi ki de hayır, çalıştığımız firma ne iş yapıyor olursa olsun bence, o işi ileriye götürmek için her zaman fikirler üretmek ve mümkünse bir an önce hayata geçirmek lazım.

Hadi şimdi de size etkinlikten bahsedelim

Kimler Katılmalı

Sektör profesyonellerini Boğaziçi Üniversitesi kampüsünde buluşturacak olan İnovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi, sektörün güncel konularını profesyoneller ve akademisyenler ile ele alacaktır. Zirve, ilgi çekici konu başlıklarıyla diğer zirvelerden farklılaşmaktadır.

Akademisyenler, sektörün önde gelen yöneticileri ve girişimcilerden oluşan konuşmacılarıyla, farklı bakış açılarını bir araya getirecek olan zirve; katılımcılara interaktif işleyişiyle panellerde konuşulanları sektörün profesyonelleriyle birlikte yeniden değerlendirme fırsatı sunacaktır.

Türkiye’nin öncü etkinliklerinden biri olmayı hedefleyen İnovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi, bu hedefine uygun tartışmalar, fikirler ve çözüm önerileriyle ilk buluşmasını 26 Kasım 2020’de gerçekleştirecektir.

Konusunda uzman konuşmacıları, yetkin moderatörleri ve saygın katılımcıları ağırlayan İnovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi’ne katılımınızı bekliyoruz.

Inovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi 2020 Konuşmacıları

Inovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik Zirvesi 2020 Programı

Organizasyon ve Sponsorlar

Bir yanıt yazın