IBM, Storage

IBM STORAGE EXPERT DAYS 2022 (EMEA) / Şubat 21 – 24 2022 | Sanal Konferansımıza Bekleriz

IBM Storage Experts Day
IBM Storage Experts Day

IBM Systems Storage ürünleri ve çözümleri hakkında, teknik bilginizi derinleştirebileceğiniz bir eğitim için sizi bu önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek olan teknik konferans haftamıza davet etmek istiyorum.

Tarih: 21 – 24 Şubat 2022

Bu teknik etkinlik, size #IBM #Storage çözümleriyle ilgili haberler ve güncellemeler sağlayacak. Her gün yapılacak olan oturumlar, 90 dakikalık sabah ve 90 dakikalık öğleden sonra bloklarına bölündü, ve tüm bu eğitimlerimizi WebEx aracılığıyla gerçekleştireceğiz.

Tamamen ücretsiz hemde.

Şu fırsatları yakalayabilirsiniz:

  • Avrupa Depolama Yetkinlik Merkezi’nden (ESCC) Depolama Uzmanları, ürün geliştirme merkezinden değerli konuk konuşmacılar tarafından yönetilen oturumlarla uzmanlığınızı geliştirebilirsiniz. ( İngilizce olacak oturumlar. )
  • En son teknoloji bilgilerini deneyimleyebilirsiniz.
  • Teknik uzmanlarımızla bağlantı kurarak profesyonel ağınızı genişletebilirsiniz.

Ajanda;

IBM Storage Experts Day
IBM Storage Experts Day

Bence neden katılmak lazım?

Gündem tamamen depolama servisleri ile ilgili olacak ve çok yeni özelliklerimiz ile ilgili bilgileri, en yetkin kişilerden duyma şansını kazanacaksınız, bence kesinlikle katılmak gerekiyor.

Öncellikle bu yıl Müşterilerimize SafeGuarded Copy ve Flash Core Module ile ilgili yeniliklerden bahsedeceğiz siz değerli partnerlerimiz ile beraber, bu nedenle bu eğitim hem bu konular için hemde yeni gelecek özellikler adına çok önemli.

Kimler katılmalı:

IBM STORAGE EXPERT DAYS, müşterilerle en son teknik vizyonları paylaşan ve değiş tokuş eden;

  • Teknik Çalışanları
  • Çözüm Ortakları mimarları ve mühendisleri
  • BT uzmanları için tasarlanmıştır.

Kayıt olmak için : Kayıt Linki , IBM veya Çözüm Ortağı e-postanızla kaydolun.

Partnerlerimizin teknik çalışanlarını kesinlikle müthiş teknik bilgiler ile donetacak bu eğitim. İlerleyen dönemlerde bu konular ile ilgili olarak Türkçe eğitimlerde planlayacağız ama bu etkinlik ile bilgilere önceden erişebilirsiniz.

Lütfen dikkat : Özel e-posta adresinizle kayıt olmanıza izin verilmez. Tüm bu kayıtlar reddedilecektir. Tüm oturumlar için sadece bir kayıt gereklidir. Onaylandıktan sonra, etkinliğe katılma talimatlarını içeren bir onay e-postası alacaksınız.

Kaydınızla birlikte, Uluslararası Gizli Bilgi Değişimi Sözleşmesi’ni (kayıt sırasında bunu işaretlemek önemlidir) kabul etmiş olursunuz. => https://www.ibm.com/support/customer/pdf/terms/iaeci_ie.pdf

IBM ile ilgili diğer yazılarım için lütfen BURAYA tıklayınız.

Görüşmek dileği ile.

Bir yanıt yazın