VMware

VMware – Techdata – BSD Sanallaştırma Etkinliği

Dün yani 17 Ocak 2019 tarihinde süper bir etkinlik yaptık arkadaşlar,

Etkinliğimiz VMware ürünlerinin teknik ağırlıklı olarak Adana ve Bölgesinde bulunan firma BT çalışanlarına anlatılması üzerine idi. Vmware Türkiye, Techdata Türkiye ve BSD Bilgisayar olarak 3 firmanın gücünü birleştirmesi sayesinde böyle bir etkinliğe imza attıldı. Katılımcı sayısı olarak ilgi gören bir etkinlik olduğu gibi, sadece ürün tanıtımları ile kalan bir etkinlik olarak değil, teknik demolarında yapıldığı ve konular ile ilgili detaylı bilgilerin paylaşıldığı bir gün geçirdik.

BSD bilgisayar olarak etkinliklerimizde mutlaka bir sosyal sorumluluk projesi de yapmaya çalışıyoruz ve bu etkinliğimizde de minik dostlarımız için barınak yapalım dedik ve gerçekten çok eğlendiğimiz bir hazırlık süreci ile bu kış günlerinde dostlarımız için ufakta olsa bir hediye hazırlamaya çalıştık. Bu arada etkinliklerimizde  GO Ofis Adana bize ev sahipliği yapıyor. Kendileri ortak çalışma alanları hizmeti vermekteler, adana ikamet ediyor ve işiniz ile ilgili böyle bir hizmet arıyor iseniz kendilerini tavsiye etmek isterim.

Tabi VMware Türkiye ve TechData Türkiye ekibine bizimle bu güzel etkinlikte bulundukları için teşekkürlerimizi iletmeden geçemeyiz. Katılımcılarımız ise müşteri değil birer dost olarak bizleri yanlız bırakmadıkları için onlarada sonsuz teşekkürlerimiz iletmek isterim.

Etkinlik Ajandası


Ajanda
09:30-09:45 Kayıt kahvaltı
09:45-10:00 Hoşgeldiniz Haluk Yılmaz, BSD 
10:00-10:30 VMware Vizyonu ve İş Ortaklarının Büyüme Noktaları Arzu Satır, VMware Türkiye Kanal Müdürü / Cihad Çakmak, VMware Satış Müdürü 
10:30-11:15 VMware vSAN ile Yeni Nesil Depolama
 Erkal Aslankara, VMware Kıdemli Sistem Mühendisi 
11:15-11:30 Kahve Molası 
11:30-12:15 VMware NSX ile Ağ Sanallaştırma ve Güvenlik Çözümleri
 Kürşat Çoban, VMware Ağ ve Güvenlik Satış Müdürü
 Ayhan Çelik, VMware NSX Sistem Mühendisi
 
12:15-13:15 Öğle Yemeği 
13:15-14:00 VMware EUC Çözümleri ile Yeni Nesil Çalışma Ortamları
 Polat Ayderen, VMware EUC Satış Müdürü
 Serkan Sevinçoğlu, Tech Data Teknik Müdürü
 
14:30-14:45 Kahve Molası 
14:45-15:15 Sosyal Sorumluluk Etkinliği

Etkinliğimizden Görüntülerde burada olsun bari.

Bir yanıt yazın